Odkryj naszą filozofię

Rynek owoców w Polsce i na świecie zmienił się na przestrzeni lat i wciąż ewoluuje. I tak, jak nasze owoce, my również musieliśmy dojrzeć do wielu podejmowanych decyzji. Nieustannie się uczymy i rozwijamy, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i konsumentów, stworzyliśmy marki odpowiadające ich potrzebom i stylowi życia.

Poznaj nasze marki i odkryj filozofię, jaka kryje się za każdą z nich.

Globalny zasięg

Prima Apples to międzynarodowa marka wyselekcjonowanych owoców o bardzo wysokiej jakości, przygotowanych do długich transportów. Unikalny mikroklimat oraz warunki klimatyczno-glebowe panujące w naszym regionie sprawiają, że nasze jabłka mają wyjątkowy smak doceniany przez konsumentów na całym świecie. Od początku skrupulatnie monitorujemy cały proces: od produkcji, poprzez zbiory a następnie logistykę i transport owoców do miejsca docelowego. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta oraz rozpoznawalność marki PrimaApples utożsamianej z wysoką jakością. Jesteśmy dumni z naszych owoców które są wizytówka Polski i naszego regionu na arenie międzynarodowej.

Prima apples

Jakość od pokoleń

Nasza historia zaczyna się w 1991 roku w Warce od rodzinnej pasji do sadownictwa, którą z pewnością mamy we krwi. Wiedza i zaangażowanie w tej dziedzinie przekazywana jest z pokolenia na pokolenie, dzięki temu wspólnie budujemy jakość naszych owoców. Jabłka Prima to marka oznaczającą najwyższej jakości wyselekcjonowane owoce.

Po 30 latach jesteśmy z Państwem w wielu sklepach i sieciach handlowych. Obecnie nasza produkcja znajduje się w trzech największych zagłębiach sadowniczych: województwie Mazowieckim, Lubelskim i Świętokrzyskim

jabłka prima

Jesteśmy EKO

Prima Bio to marka promująca owoce z polskich upraw ekologicznych. Mamy świadomość jak ważna dla naszych klientów jest żywność wyprodukowana w zgodzie z naturą, dlatego stale poszerzamy obszar certyfikowanych upraw ekologicznych. Ciężka praca oraz serce wkładane przez naszych producentów w uprawę, jest gwarancją wysokiej jakości owoców, wolnych od pestycydów oraz sztucznych nawozów, wyprodukowanych w zgodzie z naturą.

bio

Najważniejsze jest w środku

Pewnego razu córka sadownika zapytała: Tato dlaczego to jabłko wyrzuciłeś pod drzewo?
Ponieważ ten owoc posiada odbarwienie na skórce i niestety nie możemy go sprzedać klientom – odpowiedział ojciec.
Córka niewiele myśląc wzięła jabłko spod drzewa i zabrała owoc do domu. Umyła, pokroiła i zjadła, po czym powiedziała: Tato, to jabłko, które wyrzuciłeś pod drzewo jest tak samo pyszne jak to, które włożyłeś do skrzyni.
Nie zawsze owoc wyglądający gorzej oznacza, że smakuje inaczej niż owoc idealny.

Dobre Jabłko to marka stworzona z myślą o klientach, którzy pragną świadomie wybierać dobre i zdrowe owoce, dbając przy tym o środowisko, nie marnując
żywności.

Co roku na przemysł oraz do śmieci trafia tysiące ton jabłek, które są w pełni wartościowe, ale nie spełniają wyśrubowanych norm jakościowych, takich jak kształt czy rozmiar.
Jednym z naszych celów jest promowanie owoców pełnowartościowych bez względu na ich wygląd. Wiedząc, że produkcja jednego jabłka pochłania aż 70 litrów wody, chcemy aby każdy owoc został odpowiednio wykorzystany. Wierzymy, że podnoszenie świadomości wśród konsumentów pomoże lepiej wykorzystać naturalne zasoby naszej planety.

polskie jablko